Potrzebujemy Waszego wsparcia!

Drodzy miłośnicy Floty!

Ostatnie niemal 3 miesiące to okres pewnego rodzaju zamrożenia działalności wielu organizacji, zarówno tych działających na rynku jak i organizacji nie nastawionych na przynoszenie zysków. Wiele organizacji o charakterze sportowym całkowicie zawiesiło swoją działalność, część próbowała odnaleźć się w nowej rzeczywistości zmieniając charakter swojej działalności ze stacjonarnej na zdalną. W tej grupie znalazła się również Flota.

Linki do zbiórek poniżej, w dalszej części artykułu nasze aktualności.

https://www.siepomaga.pl/flotagdynia

https://polakpotrafi.pl/projekt/wks-flota-gdynia

Od samego początku okresu izolacji nasi Trenerzy zrobili wszystko co mogli aby zapewnić swoim zawodnikom narzędzia do trenowania bez konieczności „opuszczania 4 ścian”. Lekkoatleci, judocy oraz ciężarowcy otrzymali urządzenia do ćwiczeń, strzelcy zabrali do domu cały niezbędny ekwipunek, a szachiści przenieśli się na internetowe szachownice. Wszystkich zaś sportowców objęła opieka trenerów w zakresie planów szkoleniowych i zestawów ćwiczeń zalecanych do wykonywania w celu utrzymania formy oraz harmonii umysłu i ciała.

Nadszedł czas, że możemy robić coraz więcej, również w zakresie wznawiania zajęć stacjonarnych. Powoli, choć nieśmiało, wznowiliśmy zajęcia na prowizorycznej strzelnicy pneumatycznej a lekkoatleci pod opieką swoich szkoleniowców wrócili na stadiony i trasy biegowe.

Niestety jeszcze w wielu rzeczach jesteśmy ograniczeni, również w tych które pozwalają nam pozyskiwać środki na bieżącą działalność. Pomimo braku wyjazdów na zawody i wielu normalnych w tym okresie roku aktywności, biuro Klubu, choć w ograniczonym zakresie, funkcjonuje bez przerwy. Obowiązków podatkowych i administracyjnych nie można wszak odłożyć na „lepsze czasy”.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej działalności. Prosimy o dołożenie przysłowiowego grosza do naszych zbiórek oraz o rozpowszechnienie ich najbardziej jak tylko jest to możliwe. Ostatnie miesiące były dla nas niezwykle trudne, a kolejne będą miały decydujące znaczenie o naszym „być albo nie być” – bez waszej pomocy grozi nam niestety to drugie…

Prowadzone przez nas zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/flotagdynia

https://polakpotrafi.pl/projekt/wks-flota-gdynia