Przemysław Słowikowski medalistą Mistrzostw Polski!

Przemysław Słowikowski podczas 94. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce – Lublin 2018 zdobył dwa brązowe krążki w biegu na 100m i 200m. Zawodnik naszego Klubu od początku tego sezonu pokazuje, że jest w wysokiej formie i dwa zdobyte przez niego medale nie są dziełem przypadku lecz wynikiem długiej i ciężkiej pracy. Przypomninamy, że Przemysław Słowikowski będzie reprezentował nasz Klub na nadchodzących Mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce jakie w dniach 7–12 sierpnia odbędą się na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Niewątpliwe wynik uzyskany przez zawodnika Floty i mieszkańca Gdyni to jego indywidulany sukces ale gratulacje należą się także trenerowi, którym jest Rafał Has.

Podczas 94. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce – Lublin 2018 startowali także inni zawodnicy naszego Klubu:

Przemysław Adamski zajął VI miejsce na 100 i 200 metrów!
Mateusz Kaczmarek zajął IX miejsce w biegu na 3000m z przeszkodami.