O nas

WKSFlotaGdynia.pl to portal zrzeszający specjalistów w dziedzinie sportu, żywienia oraz zdrowia. Nasi redaktorzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które profesjonalnie zajmują się pomaganiem ludziom w osiąganiu jak najlepszych wyników.

Redaktor Naczelny: dr Katarzyna Janiszewska

Od lat związana ze sportem oraz naukami dotyczącymi odżywiania. Z zawodu dietetyk, która na co dzień pomaga osobom borykającym się z nadwagą oraz chorobami wynikającymi z tej dolegliwości. Członek Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Dietetyków.


Specjalista ds. żywienia: mgr Agnieszka Płóciniak

Dietetyk zawodowo zajmujący się pomaganiem kobietom z PCOS, insulinoopornością, cukrzycą typu 1 i 2, niedoczynnością i nadczynnością tarczycy. Indywidualnie układa plany żywieniowe dla sportowców oraz osób zaczynających swoją przygodę z odchudzaniem. Od wielu lat pomaga osiągać cele swoich pacjentów oraz poprawić ich jakość życia. W wolnej chwili dzieli się ciekawostkami oraz inspiracjami kulinarnymi na jej instagramie.


Specjalista ds. medycyny sportowej: lek. Szymon Gałczyński

Magister Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, lekarz specjalizujący się w medycynie rodzinnej oraz absolwent kursu PTBO dotyczącego leczenia nadwagi i otyłości. Jako członek Polskiego Towarzystwa Ergospirometrii Sportowej w latach 2016-2018 był lekarzem polskiej kadry parakolarzy. Pomaga sportowcom osiągać jak najlepsze rezultaty, ale również na co dzień pracuje z osobami cierpiącymi na nadwagę oraz chorobami autoimmunologicznymi. W wolnej chwili prowadzi bloga dzieląc się informacjami na temat zdrowia.