Sal Floveral – opinie z forum – cena – skład

Sal Floweral sól do kąpieli

Sal Floveral to sól do kąpieli są dokładnie tak pysznie pachnące, jak brzmią. Zawierają świeżą lawendę zebraną z farmy w Tennessee, czyste olejki eteryczne i sól Epsom.

Sól Sal Floveral są opłacalnym sposobem dodawać minerały kąpielowa woda, po to, aby zyskiwać ich zdrowotne korzyści podczas gdy bierzemy zasłużonego, długiego gorącego moczyć w kąpieli.

Ale jakie są korzyści zdrowotne płynące z soli do kąpieli Sal Floveral? Cóż, obejmują one relaks ciała i umysłu oraz pomagają ukoić i odżywić zestresowaną skórę. Jednak te stosunkowo tanie i proste sole mają o wiele więcej zalet.

Czym więc one są? I jakie są korzyści zdrowotne soli do kąpieli Sal Floveral? W tym tygodniu przyjrzeliśmy się bliżej, aby dowiedzieć się więcej…

Co to jest Sal Floveral?

Sole do kąpieli i lawenda pasują do siebie jak masło orzechowe i galaretka. Mineralna sól do kąpieli z Sal Floveral nie jest wyjątkiem – mieszanka 100% soli Epsom z olejkiem eterycznym z lawendy natychmiast uspokaja ciało i umysł. Ponadto, po wyjściu z wanny, skóra staje się rozkosznie bardziej miękka i nawilżona.

Jak działa Sal Floveral?

Obficie posypana w gorącej kąpieli, podobnie jak sól kuchenna w płynie do płukania ust, sól Epsom rozpuszcza się w wodzie, aż staje się niewidoczna. Nie mają też zapachu, ale sól Sal Floveral z dodatkiem olejków eterycznych, takich jak lawenda czy cytryna dodaje do kąpieli cudowny zapach oraz właściwości wynikające z obecności właśnie tych składników.

Kiedy sole Epsom rozpuszczają się w wodzie do kąpieli, uwalniają do niej jony magnezu i siarczanu. Jony te są następnie wchłaniane przez skórę, co pomaga dostarczyć organizmowi niezbędnego magnezu, którego nie zawsze dostarczamy w wystarczającej ilości w naszej diecie.

Magnez jest nam potrzebny z wielu powodów, przede wszystkim po to, by pomóc przekształcić spożywane przez nas pokarmy w użyteczną energię, którą organizm może wykorzystać do zasilania innych systemów biologicznych. Potrzebujemy również magnezu, aby wspierać zdrowie gruczołów przytarczycznych, które produkują hormony przytarczyc, które są niezbędne dla dobrego zdrowia kości.

Jak działa Sal Floveral

Sal Floveral – Opinie z forum

Wklejamy kilka znalezionych na forach internetowych recenzji osób, które stosowały już sól Sal Floveral. W końcu najważniejsze jest zadowolenie konsumentów, a nie to co opowiada producenta. W związku z tym jakie opinie mają użytkownicy na temat Sal Floveral? Sprawdźmy to!

Czy masz obolałe mięśnie, spuchnięte stopy, bolesne nogi lub miałeś stresujący dzień; wtedy nie szukaj dalej to rozwiązanie soli Epsom zapewni ci tę ulgę, relaks i rewitalizację wellness, której potrzebujesz. Dodanie 2 filiżanek do ciepłej kąpieli jest bardzo terapeutyczne, odtruwające i łagodzi wszelkie bóle. Ta sól Epsom rozpuszcza się prawie natychmiast w wodzie. Jedynym składnikiem, który zawiera jest siarczan magnezu, który łatwo wchłania się w skórę pomagając zmniejszyć stan zapalny i wyciągnąć toksyny. Sal Floveral pomaga stworzyć relaksujące uczucie do ciała, które pomaga poprawić sen w nocy. Dodatkowe wykorzystanie to kąpiel stóp, do leczenia skaleczeń, złuszczanie skóry i rozpuszczanie osadów w pralce. Spróbuj tej soli w domu, aby pozbyć się wszelkich dolegliwości lub po prostu dla relaksującej kąpieli; nie będziesz rozczarowany.

Po użyciu tego produktu moja skóra była bardzo miękka i gładka. Pozostawił przyjemny zapach na mojej skórze i czułem się bardziej zrelaksowany i odświeżony. Polecam ten produkt. Jest bardzo przystępny cenowo i świetnie się sprawdzam. Będę nadal używać tego produktu.

Kąpiel w soli Sal Floveral to najprzyjemniejszy relaks. Używam go do mojego domowego spa. Czasami stosuje w odstępie dwutygodniowym lub miesięcznym. Używam go do mojej kąpieli z bąbelkami i przysięgam, że pachnie cudownie i relaksuje moje ciało.

Sal Floveral – Skład

W skład Sal Floveral wchodzi:

  • Sól Epsom,
  • Olejek eteryczny lawendowy,
  • Olejek eteryczny cytrynowy,
  • Kwiat słonecznika,
  • Kwiat lawendy.

Sole do kąpieli, bardziej znane jako sole do kąpieli Epsom, są wykonane z substancji zwanej siarczanem magnezu. Sam siarczan magnezu jest związkiem składającym się z trzech naturalnie występujących pierwiastków chemicznych – magnezu, siarki i tlenu.

Sól Sal Floveral, choć nazywana solą kąpielową, nie jest tym samym, co sól, którą dodajemy do naszych potraw lub na stół. Sól stołowa jest inaczej nazywana chlorkiem sodu, ponieważ składa się z dwóch różnych pierwiastków chemicznych – sodu i chlorku.

Sposób użycia soli Sal Floveral

Chociaż niektórzy ludzie rozpuszczają sól Epsom w wodzie i piją roztwór (głównie jako środek przeczyszczający), naprawdę nie polecamy tego.

Istnieją twierdzenia, że sole Epsom pomagają w detoksykacji organizmu, ale robiąc to, mogą spowodować nagły i poważny rozstrój żołądka, co może prowadzić do odwodnienia (co nie jest dobre dla organizmu lub skóry).

Zaleca się dodanie około dwóch filiżanek soli Sal Floveral do standardowej wielkości wanny pełnej gorącej (nie za gorącej) wody. Możesz dodać je podczas gdy woda płynie lub możesz je wmieszać, gdy będziesz już gotowa do wejścia do wody.

Sal Floveral – Efekty

Oprócz potencjalnego dostarczania organizmowi magnezu od wewnątrz, istnieją korzyści zdrowotne z kąpieli w soli Sal Floveral na zewnątrz ciała.

Przede wszystkim, kąpiel w soli Sal Floveral może złagodzić ból i obrzęk spowodowany przez warunki takie jak reumatoidalne zapalenie stawów – przewlekła choroba zapalna, toczeń i podagra. Może również pomóc w zmniejszeniu stresu poprzez złagodzenie napięcia i bolesności mięśni.

Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś stopy sportowca, to będziesz wiedział, jak niesamowicie denerwujące jest intensywne swędzenie. To samo dotyczy zainfekowanego wrastającego paznokcia – dyskomfort może być nie do zniesienia. Moczenie stóp w kąpieli z solą Sal Floveral może złagodzić swędzenie i dyskomfort związany z obiema dolegliwościami. Może również pomóc w przyspieszeniu procesu gojenia.

Co więcej, kolejną korzyścią zdrowotną kąpieli w soli Sal Floveral jest redukcja zapachu stóp! Moczenie stóp w tej soli może również ułatwić usuwanie drzazg, bez ryzyka wepchnięcia ciała obcego głębiej w skórę.

Ostatnią odpowiedzią na pytanie, jakie są korzyści z kąpieli w soli Sal Floveral jest – łagodzenie bólu, podrażnienia i dyskomfortu hemoroidów. Hemoroidy, lub „pile” jak są bardziej znane, są wynikiem rozszerzonych żył w odbycie. Długa kąpiel w soli Epsom może pomóc złagodzić dyskomfort i zmniejszyć obrzęk żył, który może być szczególnie problematyczny w czasie ciąży.

Zanurzenie się w ciepłej kąpieli pełnej soli Epsom może pomóc zmiękczyć suchą lub szorstką skórę, a także może pomóc ukoić skórę dotkniętą egzemą i łuszczycą.

Sal Floveral – Efekty

Występowanie skutków ubocznych i przeciwwskazania

Jakie są skutki uboczne kąpieli w soli Sal Floveral? Czy są one bezpieczne? Dodawanie soli Epsom do kąpieli jest bezpiecznym dodatkiem i mimo, że nauka jest mieszana, używane bezpiecznie nie wyrządzą żadnej szkody. (Chyba, że je spożywasz, kiedy jak wspomniano powyżej, mogą mieć poważną reakcję przeczyszczającą).

Jednak kąpiele w soli Sal Floveral nie są zalecane dla osób z silnym stanem zapalnym skóry, zakażoną skórą, obolałą, płaczącą lub otwartą raną lub ciężkimi oparzeniami.

Ale ponieważ nie szkodzą one Twojej skórze ani nie pogarszają jej stanu, warto dodać je do swojej rutyny pielęgnacyjnej i holistycznego podejścia do dbania o skórę nonkonformistyczną.

Gdzie kupić Sal Floveral? Cena

Najważniejsza kwestia w przypadku chęci zakupu soli Sal Floveral to informacja, że produkt ten jest dostępny wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Nie ma zatem możliwości zakupu go na Allegro czy innych sklepach internetowych. Co za tym idzie nie znajdzie się Sal Floveral w aptekach, drogeriach czy zwykłych sklepach stacjonarnych.

Drugą niezwykle istotną kwestia dla każdego jest cena Sal Floveral. Dokonując zamówienia teraz możesz liczyć na rabat w wysokości nawet 50%, nie ma informacji na stronię do kiedy obowiązuje ta promocja, więc radzimy się spieszyć, aby zaoszczędzić pieniądze.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy mogę brać kąpiel z solą Sal Floveral będąc w ciąży?

Jak najbardziej tak! Kąpiele z solą Sal Floveral są świetnym sposobem na relaks i ukojenie zmęczonych mięśni, a ciepła kąpiel z dodatkiem soli Epsom jest całkowicie bezpieczna w czasie ciąży. (Upewnij się tylko, że woda nie jest zbyt gorąca).

Czy kąpiele w soli Sal Floveral działają?

Nie sposób nie docenić mocy długiego moczenia się w wannie, zwłaszcza po długim dniu w pracy lub z dziećmi, po szczególnie długim biegu lub intensywnej sesji na siłowni.

Jak długo należy brać kąpiel z solą Sal Floveral?

Upewnij się, że moczysz się w kąpieli z solą Epsom przez co najmniej 15 minut, aby uzyskać maksymalne korzyści zdrowotne.

Jak często można brać kąpiel z solą Sal Floveral?

Nie ma ścisłego limitu na to, jak często należy brać kąpiel z solą, więc dąż do tego, aby mieć co najmniej jedną w tygodniu, aby uzyskać korzyści. Ciesz się!

Dodaj komentarz